استعداد های جوان معماری

بنام یگانه معمار هستی

نتایج دومین فراخوان معرفی استعداد های جوان معماری

پس از بررسی طرح های ارسالی و درج رای برای تمامی شرکت کنندگان توسط هیات محترم داوران , بدینوسیله نفرات اول تا سوم هر گروه از گروه های هفت گانه به شرح ذیل اعلام می گردد .

با آرزوی آینده ای روشن و همراه با موفقیت های بیشتر برای عزیزان و جامعه معماری

پیش از هر چیز نکات ذیل لازم به ذکر است :

۱- طرح های ارسالی بصورت مجزا و بر اساس سطح ترمی رای گیری شده است .

۲- کل طرح های ارسالی حدود ۱۷۰ طرح بوده که بعلت ناقص بودن مدارک و یا نا مرتبط بودن با موضوع فراخوان, در نهایت  ۱۳۶ طرح به داوری رسیدند .

۳- عدم رعایت مفاد گفته شده در فراخوان و ارسال تصاویر با ابعاد و حجم زیاد و …. باعث زمان بر شدن تصحیح و درج کارها در وبسایت گردید , که با توجه به مهلت یک هفته ای تمدید فراخوان , برنامه زمانبندی مسابقه تغییر کرد.

۴- برگزاری این فراخوان در نوبت اول و دوم و در آینده نوبت های سوم و بعدی , برای آشنایی و آمادگی دانشجویان عزیز با نحوه مسابقات حرفه ای و فضای کار حرفه ای می باشد .

۵- تمامی کسانی که در این فراخوان و فراخوان های مشابه شرکت کرده و می کنند , فی النفسه برنده هستند , لذا طبق روال معمول در نهایت سه نفر (یا بیشتر که بستگی به اعلام هر مسابقه یا فراخوان دارد ) بعنوان نفرات برنده اعلام می شوند .

۶- محیط ایجاد شده برای معرفی و شناخته شدن بیشتر عزیزان بوده و امید است در شروع یا تکمیل رزومه حرفه ای شان موثر واقع شود .

۷- فراخوان فوق بصورت رایگان و غیر انتفاعی بوده و هزینه های جوایزو برگزاری فراخوان بخشی از طریق اسپانسرها بوده و سایر هزینه ها از منابع مالی وبسایت تامین گردیده است .

۸- کلیه عزیزانی که طرح آنها در بین نفرات اول تا سوم می باشد, در خصوص در یافت جوایز موارد ذیل را با ایمیل درج شده در فرم ثبت نام , به آدرس ایمیل وبسایت sanixdesign.co@gmail.com ارسال کنند.

۱- کپی کارت ملی

۲- تصویر کارت بانکی – شماره کارت – به نام شرکت کننده

۳- آدرس دقیق پستی – کد پستی

۴- شماره تلفن

جوایز:

جایزه نفرات اول هر گروه : مبلغ ۲.۰۰۰.۰۰۰ ریال + کتاب معماری و سینمای معنا گرا + لوح تقدیر

جایزه نفرات دوم هر گروه : مبلغ ۱.۵۰۰.۰۰۰ ریال + لوح تقدیر

جایزه نفرات سوم هر گروه : مبلغ ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال + لوح تقدیر

سپاس ویژه از اساتید فرهیخته ای که در این مدت با نظرات ارزشمند خود و پی گیری و اطلاع رسانی ما را یاری کردند .

هیات محترم داوران به ترتیب حروف الفبا :

سرکارخانم دکتر شیوا آراسته

جناب آقای دکتر سیامک پناهی

سرکار خانم دکتر الهام صفارزاده

جناب آقای مهندس علیرضا مشهدی میرزا

و جناب آقای مهندس مکاری عزیز

سپاس ویژه ازاعضاء کمیته علمی : سرکار خانم دکتر الهام صفارزاده , آقای دکتر سیامک پناهی و سر کار خانم دکتر شیوا آراسته که نظراتشان روشنی بخش راه بود .

اسپانسرهای فراخوان دوم :

سپاس ویژه از جناب آقای دکتر پناهی عزیز , از اعضای کمیته علمی و داوران محترم که نسبت به هدیه  هفت جلد کتاب “معماری و سینمای معنا گرا ” (برنده جایزه کتاب برتر سال ۹۵-۹۷– جایزه دکترمنوچهر مزینی ) برای نفرات اول , همیشه همراه ما بوده اند .

سپاس و تشکر ویژه از جناب آقای مهندس هادی پوریوسف , مدیر عامل شرکت ” تولیدی و بازرگانی توسعه اهورا صنعت برتر خاوران با برند تجاری اهورا ” تولید کننده انواع محصولات یونولیتی که بخشی ازمبلغ جوایز نقدی را قبول زحمت فرمودند .

سپاس ویژه از تمامی عزیزانی که با نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود , چراغ راه ما بوده اند .

امید است در ادامه راه نیز ما را همراهی کنید .

با آرزوی بهترین ها برای همه , انسانیت و معماری

با احترام

مدیریت وب سایت و برگزار کننده فراخوان

اسپانسر دومین فراخوان استعداد های جوان معماری

نفرات برگزیده طرح یک کارشناسی دومین فراخوان معرفی استعداد های جوان معماری 

جایزه اول

امیررضا رخشانی - خانه دریاچه

جایزه دوم

مجتمع مسکونی - لیلا محمد زالی
استعداد های جوان معماری - طرح 1 کارشناسی جایزه سوم

جایزه سوم

LINITECT - سحر منتظری

نفرات برگزیده طرح دو کارشناسی دومین فراخوان معرفی استعداد های جوان معماری 

استعداد های جوان معماری - نوید دادخواه

جایزه اول

سروستان جلفا - نوید دادخواه
استعداد های جوان معماری - سارا لعل شهسوار

جایزه دوم

Primary school design - سارا لعل شهسوار
استعداد های جوان معماری - بهنوش جهانشیری

جایزه سوم

اقامتگاه بومگردی - بهنوش جهانشیری

نفرات برگزیده طرح سه کارشناسی دومین فراخوان معرفی استعداد های جوان معماری 

استعداد های جوان معماری - مهدی حبیب اللهی

جایزه اول

موزه هنر در استان کردستان شهر بیجار - مهدی حبیب اللهی

جایزه دوم

طراحی بازار محله با رویکرد پایداری اجتماعی - نوید توفیقی

جایزه سوم

باغ موزه موسیقی - سمیه پورابراهیم

نفرات برگزیده طرح چهار کارشناسی دومین فراخوان معرفی استعداد های جوان معماری 

جایزه اول

دانشکده معماری - یاسمین رحیمی

جایزه دوم

طراحی مسکن - فائزه عزیزی
استعداد های جوان معماری - زهرا یخچالی

جایزه سوم

سرای موسیقی - زهرا یخچالی

نفرات برگزیده طرح پنج کارشناسی دومین فراخوان معرفی استعداد های جوان معماری 

جایزه اول

طراحی مجموعه مسکونی در تفت - ندا سیرجانی
استعداد های جوان معماری - امیررضا رخشانی

جایزه دوم

مجموعه مسکونی همزیست - محمد خوانساری

جایزه سوم

بیمارستان - رضا صحنی

نفرات برگزیده طرح یک کارشناسی ارشد دومین فراخوان معرفی استعداد های جوان معماری 

جایزه اول

طراحی پارک سایت ترمینال مسافربری قدیم کرمان - عاطفه ایلخانی پور نادری
استعداد های جوان معماری - مژده نصرتی

جایزه دوم

مدرسه ایرانی، معماری ایرانی - مژده نصرتی
استعداد های جوان معماری -سید میران عمرانی

جایزه سوم

طراحی پلازای شهری با رویکرد افزایش سطح تعاملات اجتماعی - سید میران عمرانی

نفرات برگزیده طرح دو کارشناسی ارشد دومین فراخوان معرفی استعداد های جوان معماری 

استعداد های جوان معماری - محمدمهدی صالحی نکو

جایزه اول

طرح الحاق مرکز فرهنگی به خانه ی ملک در بافت قدیمی مشهد با رویکرد توسعه ی میان افزا - محمدمهدی صالحی نکو
استعداد های جوان معماری -فریده بهروزی

جایزه دوم

طراحی غرفه ی ایران در اکسپو ۲۰۲۰ دبی - فریده بهروزی

جایزه سوم

طراحی ساختمان تجاری با نمای انعطاف پذیر - مینا کاظمی

نتایج آرای تمامی طرح های ارسالی مقطع کارشناسی

طرح ۵

طرح ۴

طرح ۳

استعداد های جوان معماری - کارشناسی طرح 2

طرح ۲

استعداد های جوان معماری - کارشناسی طرح 1

طرح ۱

نتایج آرای تمامی طرح های ارسالی مقطع کارشناسی ارشد

طرح ۲

طرح ۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

17 − دو =

فهرست