اهداف

[vc_row][vc_column][td_block_text_with_title custom_title=”اهداف آموزشی”]

تیم آموزشی سانیکث : آموزش علمی ، عملی وکاربردی

– تحقیقات درزمینه سیاستها و شیوه های موجود مربوط به آموزش و مسائل دیگر

– آموزش برای توسعه پایدار

این آموزش باید قادر به تأمین ارزش‌ها، دانش، مهارت‌ها و توانمندی‌های لازم برای یک زندگی پایدار، مشارکت اجتماعی و به‌دست آوردن شغلی شرافتمندانه باشد.

– از آنجا که آموزش برای توسعه پایدار با نیازهای متعدد و شرایط قابل لمس زندگی انسان‌ها در ارتباط است، مهارت‌های لازم را برای یافتن راه حل‌های مشکلات در اختیار افراد قرار می‌دهد ضمن اینکه بر دانش و تجربیات فرهنگ‌های محلی، اندیشه‌ها و فن‌آوری‌های نوین استوار است.

– دخالت دادن جوانان در طراحی و اجرای آموزش برای توسعه پایدار.

– آموزش فنی- حرفه ای و توسعه مهارتها برای جهان کار .

– ما نیزآموزش را عاملی مهم در ارتقاء رفاه انسانی می‌دانیم. تحکیم آموزش مادام‌العمر.

آموزش برای توسعه پایدار به ما آموخته است چگونه پیوندهای میان آموزش رسمی و غیر رسمی را ارتقا دهیم. ما به اهمیت تقویت فرآیندهای آموزشی متحول ساختن و به اشتراک‌گذاشتن دانش مربوطه واقفیم. (ماده ۱۲ بیانیه بن)

– بسط آموزش برای توسعه پایدار به کلیه سطوح آموزش و کاربرد آن در دستیابی به آموزش کیفی، با تأکید خاص بر برقراری پیوند میان آموزش برای توسعه پایدار و آموزش برای همه

– به دلیل تبادل اطلاعات و مراودات منطقه‌ای و بین‌المللی اساتید و دانشجویان این شبکه، به – فرصت‌های متعددی از کار و مطالعه ، فراتر از نهاد آموزشی خود دست می‌یابند و با رویکردها، روش‌ها و داده‌های آموزشی جدید در چارچوب آموزش کیفی همگانی آشنا می‌شوند. دانشجویان- – از طریق همکاری و همفکری، تجربیات و آگاهی‌های خود را افزایش می‌دهند تا به ساختن جهانی با صلح و امنیت بیشتر کمک کنند.( کار تیمی Teamwork)

– جمع آوری و استفاده مشترک ازاطلاعات، تجارب و شیوه های کاری مطلوب .

برنامه دراز مدت :

ایجاد نظامهای آموزشی موثر از اوان کودکی ( آموزش ماقبل دبستان ) تا بزرگسالی ( آموزش عالی )
ترویج و نظارت برابزارهای معیارگذاری در آموزش

[/td_block_text_with_title][/vc_column][/vc_row]

 

بستن
بستن