بیوگرافیتئاترسینماشهرنگاریمعماری

آرچیلایف: ستاره های هالیوود در شاهکارهای معماری مدرن استراحت می کنند.

فدریکو بابینا(Federico Babina) برگشته است، این بار با اثر آرچی لایف (ARCHILIFE) زندگی سینمایی را به مشهورترین فضای داخلی مدرن آورده است. او توضیح می دهد که: « من هیچ وقت نبود یک زندگی واقعی را، در میان آثار نمایشی معماری  که اغلب پاکسازی شده اند را دوست نداشته ام، طبیعت را پاک سازی کنید». « من اغلبا از تصور اینکه زندگی در این صور خیالی ایستا چگونه خواهد بود، لذت می برم».
این صورخیالی معروف ترین ستاره های فیلم در تاریخ را، که یک زندگی معمولی روزمره را در تعدادی از محبوب ترین خانه ها داشته اند، و “ابتذال زندگی روزمره” را با این اسطوره های «معماری و سینما» از میان میبردند، نشان می دهند.  او میگوید: «ما به درک کردن و دریافتن معماری به عنوان یک مجموعه فضای تقریبا متافیزیک، عادت کرده ایم. و مانند آن ما هنرمندان و بازیگران را نیز به عنوان مردم عادی در نظر نمیگیریم» « من میخواستم سعی کنم که این الگوها و زاویه دیدها را عوض کنم یعنی در نظر گرفتن فضاهای داخلی به عنوان “خانه های معمولی” و در نظر گرفتن بازیگران به عنوان “مردم عادی”»

از  مرلین مونرو (Marilyn) و میس(Mies)  تا کین (Caine) و کان (Kahn)، ستاره ها خانه هایی اختیار میکردند که با حالات روحی و منش آن ها سازگار باشد که بتوانند در آن استراحت کنند، تلویزیون ببینند، مدیتیشن انجام دهند و همچنین آن را تمیز و مرتب کنند.

مجموعه کامل ۱۷ عکس ARCHILIFE را بعد از استراحت ببینید و فقط برای احتیاط که آن ها را فراموش نکنید،دیگر روشنگری های Federico Babina را چک کنید.

مجموعه ها:

ARCHIWINDOWARTISTECTARCHISETARCHIMACHINEARCHIPORTRAITARCHISTARCHIBET and ARCHICINE.

بیوگرافی تئاتر سینما شهرنگاری معماری  بیوگرافی تئاتر سینما شهرنگاری معماری  بیوگرافی تئاتر سینما شهرنگاری معماری  بیوگرافی تئاتر سینما شهرنگاری معماری  بیوگرافی تئاتر سینما شهرنگاری معماری  بیوگرافی تئاتر سینما شهرنگاری معماری  بیوگرافی تئاتر سینما شهرنگاری معماری  بیوگرافی تئاتر سینما شهرنگاری معماری  بیوگرافی تئاتر سینما شهرنگاری معماری  بیوگرافی تئاتر سینما شهرنگاری معماری  بیوگرافی تئاتر سینما شهرنگاری معماری  بیوگرافی تئاتر سینما شهرنگاری معماری  بیوگرافی تئاتر سینما شهرنگاری معماری  بیوگرافی تئاتر سینما شهرنگاری معماری  بیوگرافی تئاتر سینما شهرنگاری معماری  بیوگرافی تئاتر سینما شهرنگاری معماری  بیوگرافی تئاتر سینما شهرنگاری معماری
منبع : archdaily

بخوانید  بزرگترین سازه چوبی دنیا | متروپل پاراسول
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + هفت =

بستن
بستن